Відгуки про компанію Voldish - посуд оптом та в роздріб
Світлана М.
Відмінно
Оксана К.
Відмінно
Олена Д.
Відмінно
Алла Г.
Відмінно
Тетяна Б.
Дуже погано
Одна креманка прийшла розбитою. Упакування було зовсім неналежне як для такого товару!
Лена Т.
Дуже погано
Відправили побитий товар недогледила написала вже після отримання товару написала а відповіді 0
людмила Д.
Дуже погано
Це жах замовила салатниці ще 17 грудня Замовлення оплатила Відправили післяплатою і неможу ні грошей ні посуд забрати Жах сьогодні вже 8 січня і так ніхто не вирішив питання Будьте уважні
Коментар продавця
Доброго вечора, другий раз Вам відправили, а Ви відмовились від посилки. Не зовсім розуміємо чому
Одна креманка прийшла розбитою. Упакування було зовсім неналежне як для такого товару!
Відправили побитий товар недогледила написала вже після отримання товару написала а відповіді 0
Це жах замовила салатниці ще 17 грудня
Замовлення оплатила
Відправили післяплатою і неможу ні грошей ні посуд забрати
Жах сьогодні вже 8 січня і так ніхто не вирішив питання
Будьте уважні
Доброго вечора, другий раз Вам відправили, а Ви відмовились від посилки. Не зовсім розуміємо чому