
Набір низьких склянок Helios Оксфорд для віскі під кришталь 225 мл 6 шт (DM345-3)
- Готово до відправки
- Код: DM345-3
370,97 ₴
274,52 ₴
-26%
+380 (93) 483-02-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Тип: стакан
- • Об'єм: 225 мл
- • Матеріал: скло
- • Діаметр верхній: 7.3 см
- • Висота: 22.7 см
- • Бренд: Helios
- • Серія: Оксфорд
- • Паковання: Подарункова
- • Можна мити в посудомийній машині: так
- • Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 225 мл |
| Висота | 93 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 274,52 ₴
