
Набір високих склянок Pasabahce Elysia Golden для коктейлів 280 мл 4 шт (520125G)
- Готово до відправки
- Код: 520125G-6
944,65 ₴
699,04 ₴
-26%
+380 (93) 483-02-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бренд: Pasabahce
- Серия: Elysia Golden
- Тип: Висока склянка
- Об'єм: 280 мл
- Діаметр: 64 мм
- Висота: 140 мм
- Колір: Прозорий
- Матеріал: Ударостійке скло
- Кількість предметів: 4
- Набір склянок для коктейлів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 280 мл |
| Висота | 140 мм |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 699,04 ₴