
Набір скляних Pasabahce Timeless Golden touch для віскі 345 мл 4 шт (52790G)
- Готово до відправки
- Код: 52790G-6
1 038,78 ₴
768,70 ₴
-26%
+380 (93) 483-02-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серия: "Timeless"
Призначення: Для віскі
Об'єм: 345 мл.
Висота: 9,3 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Ударостійке скло.
Товщина скла: 3 мм.
Колір: Прозорий із візерунком.
Країна виробництва:.
Можливість замовлення комплектом: Так.
Призначення: Для віскі
Об'єм: 345 мл.
Висота: 9,3 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Ударостійке скло.
Товщина скла: 3 мм.
Колір: Прозорий із візерунком.
Країна виробництва:.
Можливість замовлення комплектом: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 93 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 768,70 ₴