
Скляний набір HELIOS Версаль для віскі (6 склянок та 1 відро) (DMBT005L7)
- Готово до відправки
- Код: DMBT005L7
651,46 ₴
482,08 ₴
-26%
+380 (93) 483-02-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Тип склянки Низький
- Матеріал Стекло
- Об'єм 270 мл
- Колір Прозорий
- Кількість у наборі 6 шт.
- Об'єм відра 900 мл
- Підходить для миття в посудомийній машині. Да
- Виробник Helios
- Країна-виробник Китай
- Використання в мікрохвильовці True
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 270 мл |
| Висота | 85 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 482,08 ₴
