
Набір зелених низьких склянок Helios Смарагд для напоїв 240 мл 6 шт (6440)
- Немає в наявності
- Код: 6440
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Призначення: Для напоїв.
- Кількість: 6 шт.
- Об'єм: 240 мл
- Висота: 9,5 см.
- Діаметр: 7,8 см.
- Матеріал: Скло.
- Колір: Зелений
Також рекомендуємо вам подивитися іншу посуд із нашого асортименту, яку також можна придбати.
Крім цього, ви можете ознайомитися з переглянемо тарілок і піал нашого інтернет-магазину.
Ключові особливості наших товарів
01
Надійність у використанні
Посуд виготовлений з зміцненого матеріалу, стійкий до пошкоджень.
02
Практичність
Можна використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
03
Великий вибір
У нас ви знайдете продукцію, яка підходить для гарячих і холодних страв.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Гарантуємо якість усіх своїх товарів, приймаємо повернення відповідно до вимог законодавства.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після узгодження замовлення з клієнтом.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 240 мл |
| Висота | 95 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, мл | 240 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, мм | 95 |
| Верхній діаметр, мм | 78 |
| Кількість в наборі, шт. | 6 |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте
