
Блюдце Lubiana Ameryka 185 мм (116)
- Готово до відправки
- Код: 116
125,98 ₴
88,19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Блюдце порцелянове Ameryka
- набір: техтара.
- Виробник Lubiana
- Тип тарілки Блюдце
- Форма Кругла
- Матеріал Фарфор
- Діаметр 185.0 (мм)
- Висота 18.0 (мм)
- Колір Білий
- Декоративне оформлення Без декору
- Тематика декору, малюнка Без декору
- Підходить для миття в посудомийній машині Та
- Використання в мікрохвильовці Так
- Зберігання в холодильнику Так
- Зберігання в морозильній камері Та
- Країна виробник Польща
Красива посуд від провідної компанії на ринку. Зроблена з високоякісного фарфору. Форма сприяє зручному використанню. Завдяки глянсовій поверхні легко миється. Посуд з порцеляни дуже хорошої якості, використовується як в ресторанах, барах, кафе, так цей посуд можна використовувати і в побуті.
Ключові особливості наших товарів
01
Надійність у використанні
Посуд виготовлено зі зміцненого матеріалу, а також стійкий до ушкоджень.
02
Практичність
Можна використовувати в мікрохвильовій печі і посудомийній машині.
03
Значний вибір
У нас ви знайдете продукцію, яка підходить для гарячих і холодних страв.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти?
Гарантуємо якість всіх своїх товарів, приймаємо повернення відповідно до вимог законодавства.
Ми відправляємо товар протягом 24 годин після узгодження замовлення з клієнтом.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому випадку досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Також рекомендуємо вам подивитися інший посуд з нашого асортименту, який також можна придбати.
Крім цього ви можете ознайомитися з переліком тарілок і піал нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Тип тарілки | Блюдце |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 185 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 18 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 88,19 ₴