
Набір склянок Luminarc Rainbow Arcobate 320 мл 6 шт (N1598)
- Немає в наявності
- Код: N1598
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Виробник Luminarc
- Країна-виробник Франція
- Кількість у наборі 6 шт.
- Матеріал Скло
- Об'єм 320 мл
- Висота 125 мм
- Верхній діаметр 74 мм
- Підходить для миття в посудомийній машині.
- Тематика декору, малюнок Геометричні візерунки, карта, смужка
- Тип склянки Високий
- Колір Прозорий
Також рекомендуємо вам подивитися іншу посуд із нашого асортименту, яку також можна придбати.
Крім цього, ви можете ознайомитися з переглянемо тарілок і піал нашого інтернет-магазину.
Ключові особливості наших товарів
01
Надійність у використанні
Посуд виготовлений із зміцненого матеріалу, стійкий до пошкоджень.
02
Практичність
Можна використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
03
Великий вибір
У нас ви знайдете продукцію, яка підходить для гарячих і холодних страв.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Гарантуємо якість усіх своїх товарів, приймаємо повернення відповідно до вимог законодавства.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після узгодження замовлення з клієнтом.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 320 мл |
| Висота | 125 мм |
| Верхній діаметр | 74 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Високий |
| Об'єм, мл | 320 |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Кількість предметів, шт | 6 |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте


