
Каструля Helios 16х15 см 2,75 л (7700)
- Немає в наявності
- Код: 7700
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ключові особливості наших товарів
01
Надійність у використанні
Посуд виготовлено зі зміцненого матеріалу, а також стійкий до ушкоджень.
02
Практичність
Можна використовувати в мікрохвильовій печі і посудомийній машині.
03
Значний вибір
У нас ви знайдете продукцію, яка підходить для гарячих і холодних страв.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти?
Гарантуємо якість всіх своїх товарів, приймаємо повернення відповідно до вимог законодавства.
Ми відправляємо товар протягом 24 годин після узгодження замовлення з клієнтом.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому випадку досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Діаметр під кришку | 17.5 см |
| Потовщене дно | Так |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Основні | |
| Виробник | Helios |
| Об`єм | 2.75 л |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Країна виробник | Туреччина |
| Мірна шкала | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Каструля |
| Кришка | Немає |
| Тип дна | Багатошарове |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сталевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, мл | 2750 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте