Отзывы о компании Voldish - посуда оптом и в розницу
Світлана М.
Отлично
Оксана К.
Отлично
Олена Д.
Отлично
Алла Г.
Отлично
Тетяна Б.
Очень плохо
Одна креманка прийшла розбитою. Упакування було зовсім неналежне як для такого товару!
Лена Т.
Очень плохо
Відправили побитий товар недогледила написала вже після отримання товару написала а відповіді 0
людмила Д.
Очень плохо
Це жах замовила салатниці ще 17 грудня Замовлення оплатила Відправили післяплатою і неможу ні грошей ні посуд забрати Жах сьогодні вже 8 січня і так ніхто не вирішив питання Будьте уважні
Комментарий продавца
Доброго вечора, другий раз Вам відправили, а Ви відмовились від посилки. Не зовсім розуміємо чому
Одна креманка прийшла розбитою. Упакування було зовсім неналежне як для такого товару!
Відправили побитий товар недогледила написала вже після отримання товару написала а відповіді 0
Це жах замовила салатниці ще 17 грудня
Замовлення оплатила
Відправили післяплатою і неможу ні грошей ні посуд забрати
Жах сьогодні вже 8 січня і так ніхто не вирішив питання
Будьте уважні
Доброго вечора, другий раз Вам відправили, а Ви відмовились від посилки. Не зовсім розуміємо чому