Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 08:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 27.06)
Voldish - посуда оптом и в розницу
+380 (93) 483-02-95
Отзывы о компании Voldish - посуда оптом и в розницу
Светлана С.
Хорошо
Ганна С.
Отлично
Игорь С.
Отлично
Андрей Б.
Отлично
Наталия Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Кристина К.
Отлично
Ольга К.
Отлично
Товар прийшов саме той, який замовляла. Саме головне, що був добре запакований, і прийшов цілий. Дякую!
Наталия П.
Отлично
Марина К.
Нейтрально
Товар приїхав не ушкодженим, це плюс. Товар відповідає опису - це плюс. Продавець жодного разу не звʼязався, ба, більше, замість обраної безкоштовної доставки у точці видачі Розетки, на свій розсуд без попередження відправив новою поштою, просто обравши відділення, знову ж таки, без зворотнього звʼязку, яке найближче до дочки видачі Розетки. Що збільшило вартість за рахунок доставки на 107 грн. Та просто показало нульову комунікацію з клієнтом. Виходячи зі старої наліпки на коробці, продавцю повернули товар і він вирішив не заморочуватись і просто перенаправити його на інше відділення. Але це останнє тільки моє припущення. Тому, дивлячись на сервіс, досить неочікувано, що з товаром все ок. На цьому хоч дякую.
Товар прийшов саме той, який замовляла. Саме головне, що був добре запакований, і прийшов цілий. Дякую!
Товар приїхав не ушкодженим, це плюс.
Товар відповідає опису - це плюс.
Продавець жодного разу не звʼязався, ба, більше, замість обраної безкоштовної доставки у точці видачі Розетки, на свій розсуд без попередження відправив новою поштою, просто обравши відділення, знову ж таки, без зворотнього звʼязку, яке найближче до дочки видачі Розетки.
Що збільшило вартість за рахунок доставки на 107 грн.
Та просто показало нульову комунікацію з клієнтом.
Виходячи зі старої наліпки на коробці, продавцю повернули товар і він вирішив не заморочуватись і просто перенаправити його на інше відділення.
Але це останнє тільки моє припущення.
Тому, дивлячись на сервіс, досить неочікувано, що з товаром все ок.
На цьому хоч дякую.